Domů Akce Sport Premiérový závod ČEZ SkiTour 2022 – Krušnohorská 30

Premiérový závod ČEZ SkiTour 2022 – Krušnohorská 30

15. ročník největšího seriálu v běhu na lyžích u nás, ČEZ SkiTour 2022, startuje už 7. ledna 2022. Těšit se letos můžeme i na jednu horkou novinku – odloženou premiéru závodu Krušnohorská 30 o víkendu od 22. do 23. 1. Vyberte si z tratí různých délek a registrujte se do 26. prosince za nejvýhodnější cenu na webu www.ski-tour.cz.

Po loňské netradiční sezóně všichni věříme, že se letos sejdeme klasicky na společném startu a rozjedeme zimu na běžkách v těch nejkrásnějších běžkařských destinacích České republiky, mezi kterými najdeme nově i tajuplné Krušné hory. Krušnohorská 30 bude třetí zastávkou 15. sezóny ČEZ SkiTour, kterou projedeme ve stopě o předposledním lednovém víkendu. Nejvýhodnější startovné získáte do 26. prosince letošního roku.

Na trase Krušnohorské 30 závodníci neminou jedinečné výhledy do nedotčených částí Krušných hor. V pravých horských podmínkách pro ně budou připraveny tratě několika vzdáleností a technik. Sobota odstartuje patnáctikilometrovým okruhem volnou technikou. V rámci hlavního nedělního závodu proběhne dvoukolový třicetikilometrový okruh klasicky a desítka pro ty, kteří chtějí krásu Krušných hor zatím jen ochutnat. V sobotu nebude chybět ani Mini Krušnohorská pro ty nejmenší.

Datum

22 Led 2022

Více info

Číst více

Štítky

Kultura

Umístění

Krušné hory
Kategorie
REGISTROVAT
QR kód

Napsat komentář

Přejít nahoru