Lázeňská péče za zvýhodněných podmínek – vygenerujte si lázeňský voucher na 2000 Kč

Ačkoliv dotační titul COVID-Lázně Ministerstva pro místní rozvoj na podporu lázeňských pobytů skončil k 31. 12. 2021, rozhodli se poskytovatelé lázeňské péče podporu těmto léčebným pobytům zachovat. Poskytují nyní klientům vlastní slevové vouchery ve výši 2000 Kč. Vzhledem k tomu, že pobyty nejsou od 1. 1. 2022 ze strany státu nijak dotovány, částka voucheru se z ekonomických důvodů musela snížit na 2000 Kč tak, aby bylo možno zachovat standard služeb, na jaký jsou hosté zvyklí.

Pokračování projektu lázeňských voucherů v nové modifikované verzi má za cíl pomoci poskytovatelům lázeňské léčebně rehabilitační péče přilákat klienty do lázní, které se už třetím rokem potýkají s restrikcemi a dopady pandemie. Současně nabízí možnost novým či opakovaným klientům lázní vyzkoušet v této složité pandemické době uzdravující sílu českých léčebných lázní za výhodnějších podmínek, než je to normálně běžné.

Do projektu podpory českých lázní, jenž je příkladem partnerství veřejného a soukromého sektoru, je aktuálně zapojeno téměř šest desítek poskytovatelů lázeňské léčebně rehabilitační péče.  V tuto chvíli vouchery nabízí více než 90 procent z nich a někteří aktivní účast ještě zvažují. Na první čtvrtletí 2022 společně aktuálně poskytují téměř 30 tisíc dvoutisícových voucherů v celkové hodnotě přes 55 milionů korun.

Využití slevového voucheru

Podmínkou pro uplatnění voucherů 2022 je délka pobytu minimálně šest po sobě jdoucích nocí a využití minimálně pěti procedur. Voucher mohou využít lidé starší 18 let, kteří jsou občany Evropské unie (EU) nebo Evropského hospodářského prostoru (EEA), přičemž voucher klienti uplatňují při rezervaci přímo v konkrétních lázeňských zařízeních. Více informací

Využití slevového voucheru je jednoduché – můžete si jej vytisknout, uložit do telefonu nebo nahlásit osmimístný kód voucheru při rezervaci nebo během pobytu. Sleva 2 000 Kč bude poskytnuta při platbě za pobyt s tím, že osmimístný kód pro slevu bude uveden na faktuře či účtence.

Vzhledem k tomu, že lázně mají limit na počet voucherů, které mohou přijmout, určitě si prosím při rezervaci ověřte, zdali právě váš voucher mohou ještě přijmout.

Získejte zdarma voucher na 2 000 Kč. 

Vyberte si ze seznamu lázeňských ubytování a nechte se hýčkat v lázních Karlovarského kraje.