Největší mezinárodní veletrh EXPO 2020 probíhá od 1. 10. 2021 do 31. 3. 2022 v Dubaji. S vlastním pavilonem nazvaným Czech spring se mezi 60 zeměmi prezentuje také Česká republika. V rotační expozici národního pavilonu se pak od 1. do 22. října prezentují lázně Karlovarského kraje. Expozice nese název „Česká terapeutická krajina“ a její návštěvníci se mohou seznámit s lázeňskou terapeutickou krajinou Karlovarského kraje prostřednictvím videa nebo navštívit město Mariánské Lázně a díky virtuální technologii se ponořit do bazénu, napít se léčebného pramene nebo ochutnat lázeňskou oplatku. K vidění jsou také exponáty z karlovarského vřídlovce.

V rámci CzechTourism Day, který se konal v úterý 5. října, byly lázně Karlovarského kraje prezentovány za účasti velvyslance ČR ve Spojených arabských emirátech Ing. Jiřího Slavíka a náměstka ministra průmyslu a obchodu PhDr. Tomáše Ehlera na setkání se zástupci více než pětačtyřiceti cestovních kanceláří a VIP.

Prezentace se za Karlovarský kraj zúčastnil Ing. Josef Slunečko z Destinační agentury Živý kraj a během svého vystoupení představil region jako ideální destinaci nejen pro lázeňskou a wellness dovolenou. Dále svou nabídku lázeňských pobytů prezentovali MUDr. Ladislav Špišák za Savoy Westend Luxury Spa Resort, Jitka Hofmanová za VEDI TOURGROUP, Barbora Volfová za Lázně Jáchymov a Ing. Markéta Strádalová za Hotel Thermal. Účastníci setkání obdrželi propagační materiály a byli pozváni k návštěvě Karlovarského kraje. Navazující tiskové konference se zúčastnila média pokrývající celé Spojené arabské emiráty.