Užijte si dobrodružství v kouzelné přírodě.

Toužíte po aktivní dovolené v krásné krajině? Karlovarský kraj je pro vás tím ideálním místem, kde strávit letní dovolenou plnou endorfinů a zábavy. Důkazem je přes 2000 kilometrů cyklotras různých náročností a stovky kilometrů turistických tras vedoucích nedotčenou přírodou. Ať už se vydáte za dobrodružstvím pěšky nebo na kole, objevíte spousty historických míst i přírodních krás. 

Svou letní dovolenou si navíc můžete zpetřit sjezdem řeky Ohře, jejíž nejkrásnější úsek vede z Chebu do Kyselky a cestou proplujete třeba kolem gotického hradu Loket nebo tajemnými Svatošskými skalami, které podle pověsti představují zkamenělý svatební průvod. 

Nejen děti, ale i rodiče si užijí spousty zábavy v lanových centrech třeba na Plešivci, v Lokti, Mariánských Lázních nebo Karlových Varech a v letních areálech v Krušných horách, kde vyzkoušíte třeba horské koloběžky nebo terénní trojkolky. 

Jestli patříte k těm, kterým učarovala golfová hůl, jste tu správně. Karlovarský kraj je totiž pro milovníky golfu jako stvořený a nabízí hned 19 golfových hřišť, z nichž sedm je osmnáctijamkových. Poznejte krásy Karlovarského kraje a vytvořte si zážitky na celý život.