V krásné přírodě, mezi lesy a loukami s čistým ovzduším se nacházejí romantická lázeňská města, která přitahují nejen lázeňské hosty, příznivce sportu a zdravého životního stylu, ale také rodiče s dětmi, kteří se rádi nechají rozmazlovat. Naplánujte si svou letní dovolenou v lázeňských městech Karlovarského kraje, odkud můžete podnikat výlety za poznáním magických míst.

Relaxační a wellness pobyty

Jsou určené především k tomu, aby se člověk odpoutal od každodenních starostí, ulevil tělu od počínajících bolestí způsobených pracovními stereotypy, načerpal energii, zrelaxoval, očistil a lépe naladil jak organismus, tak psychiku, která je pro zdraví každého člověka velice důležitá.

Už se vidíte v jednom z řady relaxačních a wellness pobytů? Nebo antistresových programů pro manažery, beauty programů pro ženy či pobytů zaměřených na redukci nadváhy? Vybrat si můžete i délku dle svých časových možností a vzít s sebou celou rodinu.

Užívejte si tělové a obličejové rituály plné bylin, přírodních olejů nebo čokolády. Masáže s nádechem orientu, saunování, vířivky a bazény. Velkým hitem jsou i romantické wellness pobyty, které kromě relaxace nabízejí třeba projížďku koňským spřežením, privátní saunu a whirlpool, večeři při svíčkách nebo lahev vína.

 

Myslíme i na rodiče

Víme, jak náročná může být rodinná dovolená. Zatímco vy budete odpočívat při relaxačních procedurách, o vaše děti bude postaráno. V Mariánských Lázních je pro ně připraven animační klub Coolonáda (www.coolonada.cz), v Karlových Varech pak zájmové programy a mnoho dalšího vyžití (www.mestozazitku.cz).

 

Jedinečná filozofie

Lázeňská města také nabízejí bohaté společenské, kulturní i sportovní vyžití. Krásné okolí lázeňských míst láká k procházkám a turistickým výšlapům, hostům jsou k dispozici bazény se saunami, fitness centra, tenisové kurty, golfová hřiště, půjčovny kol a řada dalších sportovních aktivit. Na své si přijdou i milovníci kultury, pro které je připravena široká nabídka akcí.

Dopřejte si i vy pobyt plný pohody a relaxace ve zdejších hotelech. Elegantně vybavené pokoje, kvalitní gastronomie a špičkové služby posunou vaši dovolenou do nebeských výšin.

 

Nabídky na wellness pobyty jednotlivých měst naleznete zde:

Karlovy Vary https://www.mestozazitku.cz/wellness

Františkovy Lázně https://www.frantiskovy-lazne.info/cs/lazne-a-wellness/wellness-pobyty

Mariánské Lázně https://www.marianskelazne.cz/ubytovani/

Jáchymov https://www.laznejachymov.cz/

Lázně Kynžvart https://www.lazne-kynzvart.cz/cs/balicky-a-ceny/pobytove-balicky