Venku je zima a deštivo a vy potřebujete zabavit vaše divoké ratolesti? Nebo chcete zkrátka zůstat v kondici? Řešení je prosté – vyrazte na bazén. Karlovarský kraj jich ukrývá hned několik.

Aquaforum Františkovy Lázně

Venkovním bazénům už odzvonilo, teď je čas na pořádný aquapark. Věděli jste, že vás v aquaparku Aquaforum čeká 1570 m² vodní plochy? K tomu navíc tobogán, vodní skluzavky, vodní jeskyně, finská sauna, vířivka, stěnová masáž, vzduchová masážní lavice a mnoho dalších atrakcí. Odpočinek pro rodiče a nekonečná zábava pro děti – ideální kombinace, nemyslíte?

Bazén je otevřen denně od 9 do 21 hodin, základní vstupné na 2 hodiny stojí 250 korun, děti do 120 cm výšky mají vstup zdarma.

Aquacentrum Agricola Jáchymov

Lázeňské město Jáchymov ukrývá i Aquacentrum se spoustou atrakcí. Kromě bazénu s dvěma plaveckými dráhami, masážními tryskami a tobogánem v areálu najdete i dětský bazén s vodopádem, Kneippův chodník, whirpool, finskou saunu a parní box. Součástí je i wellness centrum se solnou jeskyní a masážemi.

V pondělí je otevřeno od 13 do 21 hodin, v úterý od 12 do 21 hodin a po zbytek týdne od 10 do 21 hodin. A vstupné? Hodina koupačky pro dospělého vyjde na 90 korun, 2 hodiny pak na 150 korun. Za dítě do 12 let zaplatíte za hodinu 50 korun, za dvě pak 90 korun.

Bazénové centrum KV Arény, Karlovy Vary

KV Aréna je hala plná sportovních aktivit. Kromě několika sportovišť zde najdete i bazénové centrum. 25 metrů dlouhý bazén a v něm chrliče a masážní trysky a tobogán, k tomu navíc sauna, parní komora, relaxační lehátka a vířivka. Bazén má otevřeno každý den od 9 do 21 hodin, hodina plavání vás vyjde na 80 korun pro dospělého a 50 korun pro díte do 15 let.

Krytý bazén Sokolov

Odpočinek, relaxace a zábava, to je krytý bazén Sokolov. Opět 25 metrů dlouhý bazén s chrličem, dvě vířivky, dva tobogány, dětský bazén s vodními atrakcemi a skluzavkou a parní komora zvlášť pro muže a ženy. Bazén má otevřeno od úterý do neděle, v úterý a ve čtvrtek od 6 do 21 hodin, ve středu jen od 19 do 21 hodin, v pátek od 13 do 21 hodin, v sobotu od 10 a v neděli od 9 do 21 hodin. Za dvouhodinové vstupné zaplatí dospělý 90 korun a dítě do 15 let 60 korun.