Zažijte divokou jízdu zimní krajinou se psím spřežením. Vychutnejte si nespoutanou zimní zabavu plnou adrenalinu.

Krušné hory nabízejí dostatek větru a sníh je zde mnohem dříve než na jiných místech republiky. Pláně jsou dostatečně prostorné s velice dobrým prouděním větru, který často dosahuje mnohem větší rychlosti než na jiných místech země. Na Božím Daru najdete skvělé podmínky pro snowkiting. Vaše děti si zamilují jízdu zmrzlým korytem na nafukovacích duších. Můžete se také vypravit na lyžích se psím spřežením. Snowkiting můžete vyzkoušet i v Abertamech, kde na vás čeká upravený freestyle snowkite park, půjčovna a kite škola s kurzy pro začátečníky i pokročilé, snow bar, Wi-Fi zone a samozřejmě spousty místa pro landkiting a freeride snowkiting. Výhodou zdejšího snowkiting spotu je nadmořská výška přes 900 m. Díky tomu bývá kite centrum zaváté sněhem téměř půl roku. 

Zážitkem je populární chůze na sněžnicích i jízda se spřežením sibiřských husky, kterou si můžete dopřát ve Sportovním areálu Eduard. Chcete-li si pročistit hlavu a načerpat novou energii, pak zde absolvujte třídenní zimní kurz přežití s profesionálními vojáky. Když zamíříte do Horní Blatné, užijete si jízdu na saních na strojně upravené sáňkařské dráze na Blatenském vrchu se stometrovým převýšením. Když vám počasí nebude přát, můžete vyzkoušet lední bruslení na veřejných stadionech v karlovarské KV Areně, ale i na zimních stadionech v Ostrově, Chebu, Sokolově, Nejdku a Mariánských Lázních a za příznivých mrazivých dnů na vodních plochách uprostřed pohádkové přírody.

Nechte se inspirovat

  • Adrenalinový nášup

Adrenalinový nášup

Občas to chce v životě trochu toho dobrodružství. Pokud vás moc neužije na klidné procházky a krmení labutí, vyrazte ...

  • Divoká zimní jízda

Divoká zimní jízda

Povalování se před televizí a cpaní se cukrovím už vás přestalo bavit? Vyrazte za zábavou! Karlovarský kraj nabízí ...

  • Zimní města

Zimní města

Zatímco v létě se jezdí na kolonády a za minerálními prameny, v zimě se situace mění. Když nasněží, ...

  • Vánoce jsou zábava!

Vánoce jsou zábava!

Když pomine stres a shon, dárky jsou rozbaleny a kapr sněden, přichází čas na zábavu a odpočinek. Karlovarský ...

  • Kde se koupat v zimě

Kde se koupat v zimě

Venku je zima a deštivo a vy potřebujete zabavit vaše divoké ratolesti? Nebo chcete zkrátka zůstat v kondici? ...