Toužíte strávit noc jako císaři, králové či šlechta přímo na zámku? V dnešní době žádný problém. Z nesplnitelného snu se stala docela běžná záležitost. Vybrali jsme pro vás celkem osm zámků, kde můžete strávit pohádkový pobyt. Stačí si jen zvolit to správné šlechtické sídlo, ať už hledáte historické vybavení nebo moderní komfort, romantiku či dobrodružství. Užijte si ubytování s jedinečnou atmosférou v nedotčené přírodě Krušných hor nebo Slavkovského lesa.

ZÁMEK LUŽEC SPA & WELNESS RESORT****
Na stylovém loveckém zámečku českého krále Karla IV. Lužec můžete strávit nezapomenutelnou dovolenou, při které se budete kochat autentickými středověkými interiéry ze slavných dob minulosti a zároveň si vychutnáte maximální komfort díky krásně zařízeným pokojům a léčebným či relaxačním programům a wellness.

CHATEAU KYNŠPERK
S každým dnem se stále více budete cítit jako v pohádce na barokním zámku Kynšperk. Luxusní ubytování, skvělé jídlo, odpočinek ve wellness nebo třeba golf na nejkrásnější hřištích Karlovarského kraje vám nabízí balíček Wellness & Golf.

VALEČ – DŮM ZÁMECKÝCH KAPLANŮ
Láká vás klid a svěží příroda? Na hranici tajemných Doupovských hor leží městečko Valeč s barokním zámkem, kde je nově umístěno 28 pískovcových soch z dílny barokního mistra Matyáše Brauna, zpodobňujících lidské vlastnosti i mytologické motivy. Ubytujte se v Domě zámeckých kaplanů s výhledem na zámecké budovy. Vybrat si můžete pokoj starého kaplana, barončinu komnatu, hraběcí pokoj nebo apartmá panny nevěsty.

HOTEL IMPERIAL SPA & HEALTH CLUB
Užijte si pobyt v hotelu, který již přes sto let patří k nejluxusnějším v Karlových Varech. Impozantní budova tyčící se nad lázeňským městem okouzlila mnohé významné osobnosti z celého světa. Čeká vás ubytování v luxusních pokojích jako z pohádky, kulinářský zážitek a široká nabídka léčebných i relaxačních procedur.

GRANDHOTEL PUPP
Ikonický hotel, jehož slavná historie ho předchází, zlákal významné osobnosti i filmaře z celého světa. Nejslavnější snímky zachycující majestátní budovu a okouzlující interiéry. Hotel zazářil ve filmech jako Casino Royale, bondovka s Danielem Craigem a Evou Green, a Poslední prázdniny, remake americké filmové klasiky s Queen Latifah a Gérardem Dépardieu v hlavních rolích. Vychutnejte si výjimečnou atmosféru a služby na nejvyšší úrovni jako filmová hvězda i vy.

RÜBEZAHL MARIENBAD LUXURY HISTORICAL CASTLE HOTEL & GOLF
V pohádkovém zámeckém hotelu v centru Mariánských Lázní se budete cítit opravdu královsky. Minulost a současnost se harmonicky sbíhá. Užijete si prvotřídní ubytování, odpočinek ve wellness, léčebné procedury v obklopení malebné přírody.

VĚTROV CASTLE HOTEL
Zámecký hotel Větrov, obklopen zelení, je jedním z nejstarších historických zámků v České republice. Svým hostům nabízí odpočinek v srdci českého přírodního parku na okraji města Aš, stylově vybavené pokoje, tradiční česká kuchyně a golfový zážitek na hřištích v okolí hotelu.

HRAD VILDŠTEJN
Opravdový středověk na vás dýchne na goticko-renesančním hradě Vildštejn. Při vašich toulkách krásami západních Čech se můžete občerstvit ve stylové hodovně, která vás doslova přenese do dob dávno minulých.